€50,88
Kwaliteit en veiligheid gegarandeerd
in BHV, EHBO en reanimatie
Van onze ervaren instructeurs
Uit meer dan 450 reviews
De Salvequick pleisterdispenser met detectiepleisters geeft blauwe pleisters een vaste plek op je werkplek. Je ontvangt de dispenser met twee navulcassettes van elk 35 pleisters. Het systeem is bedoeld voor onder meer horeca, grootkeukens en voedselverwerking.
Je trekt een pleister uit de dispenser en kunt deze met één hand aanbrengen. De kleefzijde komt bij het uitnemen vrij. De klep beschermt de voorraad tegen stof en vuil tot het moment van gebruik.
De opvallende kleur helpt bij visuele controle. De pleisters worden door de meeste metaaldetectoren herkend. Test de detectie op je eigen productielijn: herkenning is afhankelijk van apparatuur en omstandigheden.
De cassettes zitten vergrendeld in de dispenser. Met de meegeleverde sleutel kun je ze wisselen. Controleer de voorraad regelmatig en houd een passende navulling achter de hand.
Bekijk de Salvequick-navullingen met 35 detectiepleisters per cassette voor aanvulling van dit systeem.
| Merk | Salvequick |
|---|---|
| Type(nummer) | 600.PE.PDS.1907BLUE |
| Product | Navulbare pleisterdispenser |
| Meegeleverde vulling | 2 cassettes met elk 35 blauwe detectiepleisters |
| Totaal aantal pleisters | 70 stuks |
| Vullingtype | 6735 |
| Kleur pleisters | Blauw |
| Bediening | Pleisters met één hand uitnemen |
| Cassettewissel | Vergrendeld systeem; sleutel meegeleverd |
| Montage | Wandmontage |
Ja. De dispenser wordt geleverd met twee cassettes van elk 35 blauwe detectiepleisters: in totaal 70 pleisters.
De cassettes zijn vergrendeld. Gebruik de meegeleverde sleutel en volg de instructie van Salvequick voor het wisselen.
De pleisters zijn herkenbaar voor de meeste metaaldetectoren. Test dit altijd binnen je eigen detectieprocedure.




