Wil je een BHV certificaat in 1 dag halen? Bij DIZA Opleidingen in Kesteren ben je aan het juiste adres. Wij bieden praktijkgerichte BHV cursussen met certificaat, speciaal afgestemd op bedrijven, organisaties en particulieren in de Betuwe, zoals Tiel, Ochten, Lienden en omgeving.
Onze BHV basiscursus en BHV herhalingscursus zijn ontworpen om deelnemers te voorzien van alle kennis én praktische vaardigheden die nodig zijn om effectief te handelen bij brand, ongevallen en evacuaties.
Bij DIZA Opleidingen vind je een breed aanbod BHV-trainingen:
Wil je de cursus volgen met je hele team? Wij verzorgen ook incompany BHV cursussen in de Betuwe. Onze instructeurs komen naar jouw locatie in bijvoorbeeld Tiel, Opheusden of Lienden. Zo train je medewerkers direct in hun eigen werkomgeving, met scenario’s die passen bij jullie risico’s.
DIZA Opleidingen is meer dan een opleidingsinstituut, wij zijn jouw partner in veiligheid en preventie. Kies je voor DIZA Opleidingen, dan kies je voor kwaliteit, professionaliteit en maatwerk. Wij zorgen ervoor dat jij én je team niet alleen het BHV-certificaat behalen, maar vooral dat jullie écht voorbereid zijn op noodsituaties.
Met een onze BHV-cursussen kies je voor een partner die meedenkt, trainingen afstemt op jouw organisatie en bijdraagt aan blijvende veiligheid op de werkvloer.
Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jou en jouw team kunnen helpen met een effectieve en professionele BHV-cursus.
1. Wat is het verschil tussen een BHV basiscursus en een herhalingscursus?
De BHV basiscursus is bedoeld voor nieuwe deelnemers en geeft alle basisvaardigheden. De BHV herhalingscursus is voor wie al een certificaat heeft en de kennis en praktijk wil opfrissen.
2. Kan ik mijn BHV certificaat in 1 dag halen?
Ja. Met onze combinatie van e-learning en een praktijkdag behaal je bij ons een BHV certificaat in 1 dag.
3. Hoe lang is een BHV certificaat geldig?
Een BHV certificaat is 1 jaar geldig. Daarna volg je een herhalingscursus om je vaardigheden op peil te houden.
4. Voor wie is een BHV cursus verplicht?
Werkgevers zijn wettelijk verplicht om voldoende bedrijfshulpverleners in dienst te hebben. Onze cursussen zorgen dat je hieraan voldoet.
5. Biedt DIZA Opleidingen ook incompany BHV-trainingen?
Ja. Wij verzorgen maatwerk incompany BHV-cursussen in de hele Betuwe, zodat je medewerkers direct op de eigen werkvloer oefenen.
Gebruik van deze site, als onderdeel van DIZA Opleidingen, betekent dat je de algemene voorwaarden accepteert en waar van toepassing de algemene voorwaarden van derde verkopers. Om je zo goed mogelijk te helpen gebruikt diza-opleidingen.nl – privacy policy.